.

.

Божиќна Завеса За Туширање За Зимски Смешен Фестивал Декорација На Бања Со Куки, Сцена Домашна Декорација Со Куки

Божиќна Завеса За Туширање За Зимски Смешен Фестивал Декорација На Бања Со Куки, Сцена Домашна Декорација Со Куки

DEN 479.84
Износ

Материјал : Полиестер, Пластика. Димензии на производот : 72 "X72" /180x180cm. Тип На Соба : Бања. Стил : Туш Завеса. Водоотпорна Печатена Ткаенина Завеса За Туширање Со Метални Шипки И Бели Пластични Куки. Направено Со Издржлива Полиестерска Ткаенина Што Може Да Се Пере За Долготрајна Употреба И Стил. Пондерираниот Раб Помага Да Се Задржи Завесата На Место; Металните Громови Отпорни На ' Рѓа Го Зајакнуваат Горниот Заглавие. Обезбедува Привлечност За Приватност И Декор За Бања; Користете Со Или Без Облога За Завеси За Туширање; Машина За Перење. Мери 72х72 Инчи (180 Х 180 См)За Целосна Покриеност На Штандот За Туширање; Вклучува 44 Бели Пластични Куки За Завеси За Туширање Завеса За Туширање За Ноќта на Вештерките, Декорација За Ноќта на Вештерките, Весела Декорација За Ноќта на Вештерките, Подарок За Ноќта на Вештерките. Материјал : Полиестер, Пластика;Големина 72" Х 72"/180х212см. Водоотпорна Печатена Ткаенина Завеса За Туширање Со Метални Шипки И Бели Пластични Куки. Направено Со Издржлива Полиестерска Ткаенина Што Може Да Се Пере За Долготрајна Употреба И Стил. Пондерираниот Раб Помага Да Се Задржи Завесата На Место; Металните Громови Отпорни На ' Рѓа Го Зајакнуваат Горниот Заглавие. Обезбедува Привлечност За Приватност И Декор За Бања; Користете Со Или Без Облога За Завеси За Туширање; Машина За Перење. Мери 72х72 Инчи (180 Х 180 См)За Целосна Покриеност На Штандот За Туширање; Вклучува 44 Бели Пластични Куки За Завеси За Туширање.

R

Им се допаѓа и на купувачите