.

.

Божиќ Гринч Туш Завеса, Бања Кади Декор Божиќ Туш Завеси Издржлива Водоотпорна Ткаенина Со Куки Декоративни Бања

Божиќ Гринч Туш Завеса, Бања Кади Декор Божиќ Туш Завеси Издржлива Водоотпорна Ткаенина Со Куки Декоративни Бања

DEN 0.33
Износ

Материјал : 100% Висококвалитетен Водоотпорен Полиестер. Големина На Завеса за туширање : 150*180см(60*70ин), 180*180см (70*70см). Дупки : 12 метални дупки отпорни на ' рѓосување. Бесплатни Куки : 12 Пластични куки. Пакет : 1 * туш завеса, 12 Пластични куки. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Еколошка водоотпорна полиестерска ткаенина,водата брзо се лизга и се суши. ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : HD печатење и со живописни бои, донесете ја вашата бања потрајна хармонична декорација. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : 12 бесплатни куки и армирани решетки со горниот заглавие за лесно инсталирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите