.

.

Бања Блаженство Премиум Туш Завеса Лагер Во Беж

Бања Блаженство Премиум Туш Завеса Лагер Во Беж

DEN 212.64
Износ

Бања Блаженство Туш Кабина Хотел Тежина е направен од 100% ПВЦ (РЕКВИЗИТ 65 Во Согласност) и е издржлив и долготраен. Поставата се спротивставува на мувла и други бактерии. Премиум тежина. 3 големи магнети/тешки мерачи помагаат да се задржи на место, а 12-те метални засилени дупки/бел армиран мрежен врв спречува кинење на врвот на облогата. Бања Блаженство Туш - Завеса Лагер, Тежок Мерач Беж : . 12 Метални Засилени Дупки; Спречува Кинење. 3 Голем Магнет Помага Лагер Остане Во Место. Отпорни на мувла одржување на вашиот туш и бања чисти. Премиум Хотелска Тежина. Заглавие Засилено Со мрежа за Да Се Спротивстави На Солзите. Супер Тежок Мерач за Одржување На Поставата. Издржлив И Долготраен. 100% ПВЦ ПРОП 65 Во Согласност.

R

Им се допаѓа и на купувачите