.

.

Цвет Туш Завеса Постави Водоотпорен Туш Завеса Со Не-Лизга Килими, Капакот На Тоалетот И Бања Мат

Цвет Туш Завеса Постави Водоотпорен Туш Завеса Со Не-Лизга Килими, Капакот На Тоалетот И Бања Мат

DEN 415.84
Износ

краток опис не е достапен оваа завеса за туширање од ткаенина може да се користи за украсување на вашата бања,ѕид од спалната соба и други места каде што сакате да ја направите убава. Оваа големина е погодна за повеќето домашни бањи, поседувањето може да направи вашето среќно семејство да се чувствува поинаку. Тоа може да ви донесе поинакво визуелно искуство, да ве натера да уживате во среќното време во бањата.

R

Им се допаѓа и на купувачите