.

.

Апстрактни Квадрати Детски Завеси За Туширање Решетки Дијамантски Крпеница Завеси За Бања За Девојчиња Момчиња Возрасни Црвена Црна Бела Мода Светли Водоотпорни

Апстрактни Квадрати Детски Завеси За Туширање Решетки Дијамантски Крпеница Завеси За Бања За Девојчиња Момчиња Возрасни Црвена

DEN 3.33
Износ

Size_ големина : Имаме 3 различни големини (72"висок х 72"широк) (78 "висок х 72 "широк) (84 "висок х 72"широк).1 туш завеса и 12 куки.) Совршен подарок за патување,свадби, родендени, празници,Денот На Мајката - Таткото Ноќта на Вештерките и Божиќ.✿ ✿ ● Водоотпорна И издржлива И Печатена Q : Еколошка Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Не ПВЦ, Непластична,Не Пева, која е направена да издржи, водоотпорна, брза за одбивање и сушење.Лесно за чистење и одржување.Машина за перење, отпорност На Брчки, задржување На Обликот, Висока јачина, еластично закрепнување.Живописни бои, Јасна слика, Безопасна и без избледување.✿ ✿ € Уникатен дизајн Q : Стилски Живописен 3d принт е погоден за секаков вид мебел за бања. Тоа ја прави вашата бања полна со живот.Креативниот и уникатен модел ве тера да уживате во времето за капење.Можете да го користите дома, стан, кондоминиум, хотел, кампер, Р.в., соба во студентски дом, училишен туш, атлетски клуб,теретана, тушеви во бања, тезги, кади.✿ ✿+ Практично : лесно одговара на секоја стандардна големина туш/када. Завесите за туширање се направени за да издржат средини за бања богати со влага. Помага да се спречат дополнителните прскања со вода да излезат од тушот.ажурирање на било која бања деко тема.】 € Гаранција За квалитет : Ако имате било какво прашање по добивањето на предметот, ве молиме контактирајте не веднаш. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе се осигураме дека вашето прашање е добро згрижено. КИБАИДАН Апстрактни Квадрати Детски Завеси За Туширање Решетки Дијамантски Крпеница Завеси За Бања За Девојчиња Момчиња Возрасни Црвена Црна Бела Мода Светли Водоотпорни Завеси 12 Куки Костуми 72 " В.

R

Им се допаѓа и на купувачите