.

.

Дизни Замрзнати Ботанички Туш Завеса, водоотпорен Ткаенина Туш Завеса Со Пластични Куки За Бања Тушеви

Дизни Замрзнати Ботанички Туш Завеса, водоотпорен Ткаенина Туш Завеса Со Пластични Куки За Бања Тушеви

DEN 3.33
Износ

●ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН● - завеса За Туширање - ултра мазен специјализиран дизајн создаден за да се спротивстави на водата и да промовира формирање на водена мушка, така што водата брзо се тркала од површината, облогата за завеси За Туширање ја одржува вашата бања сува и чиста. Користете ја како самостојна завеса за светла и воздушна атмосфера.€ПРАКТИЧНО И ИЗДРЖЛИВО-поставата за туширање одговара на секоја туш или када со стандардна големина, без разлика дали имате права или закривена прачка за туширање! Може ДА се користи како завеса за преграда за завеси.лесно ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ - нашата ткаенина за завеси за туширање доаѓа со 12 бесплатни пластични шипки за лесно инсталирање на завесите со прстените за завеси за туширање. Одличен избор за тушеви и кади во вашиот дом, кампер, хотели, мотели, тушеви во студентски дом и совршен за приколката на вашиот камп.€ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН q-оваа облога за завеси за туширање е дизајнирана да трае долго време и да не се кине. Секоја полиестерска завеса за туширање обезбедува 12 метални дупки отпорни на ' рѓа за да се приспособат на стандардни или украсни куки за завеси за туширање. Металните дупки и засилениот заглавие промовираат полесно виси и долготрајна сила.●МАТЕРИЈАЛ И ДЕБЕЛИНА● - завесата за туширање е без пвц, Здрава За семејството за вашата околина за туширање и кади. Туш завеса лагер има соодветна дебелина. Тој е издржлив нема да дува, допира мека и добра функција отпорна на влага, сјај и дишење. Дизни Замрзнати Ботанички Туш Завеса, водоотпорен Ткаенина Туш Завеса Со Пластични Куки За Бања Тушеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите