.

.

Смешни Жаба Туш Завеса Црна&Бели Смешни Зборови Видов Дека Модерната Креативна Зелена Бања Завеса Полиестер Ткаенина Када Во Собата

Смешни Жаба Туш Завеса Црна&Бели Смешни Зборови Видов Дека Модерната Креативна Зелена Бања Завеса Полиестер Ткаенина Када Во

DEN 367.84
Износ

● Опис На Материјалот ● Полиестер. ● Структура на додатоци 7-12 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓосувачки челик+полиестерска ткаенина за завеси за туширање. ● Перформанси на производот ● Водоотпорно прскање : Изолирајте ја кадата или просторот за туширање за да спречите прскање;. Нетранспарентно : Непроѕирно ја штити приватноста, а дебелината што може да се почувствува е невидлива за приватноста. Исклучителен дизајн : Полиестерска ткаенина со висок изглед и отпорност на абење, ефикасно омекнување на атмосферата и разубавување на просторот. Нетранспарентно : Непроѕирно ја штити приватноста, а дебелината што може да се почувствува е невидлива за приватноста. Отпорност на висока температура : бањата со топла вода не се деформира на високи температури и има добро чувство. Применливо сценарио. Може да се користи во кади, тушеви, завеси, прегради и други сценарија. Инструкции За Перење. Рачно перење или машинско перење, не впивајте долго време, не избелувајте, а температурата на растворот за перење не треба да надминува 45 ° C. Изработен Од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина, има добра дише и е мек и удобен за носење. Големината Е W180x H1099cm.

R

Им се допаѓа и на купувачите