.

.

Тракери Мехенди Зелена Лавра Текстура Алги Морски Мотив Водоотпорен Полиестер Ткаенина Туш Завеса Големина

Тракери Мехенди Зелена Лавра Текстура Алги Морски Мотив Водоотпорен Полиестер Ткаенина Туш Завеса Големина

DEN 416.00
Износ

Материјал : водоотпорна полиестерска ткаенина еколошка завеса за Туширање и Пластични Куки Во Форма На Ц,Уникатен Дизајн, Удобен И Издржлив Пакет : 1 завеса за туширање и 12 пластични куки (дупки помали од 12)нашата ставка не само што може да се користи како завеса за туширање, туку и да се користи како завеса на прозорецот или позадина на Преградата како Што сакате Материјал : Квалитетна Водоотпорна Полиестерска Ткаенина. Големина : 36 х 72 инчи, 48 х 72 инчи, 60 х 72 инчи и 66 х 72 инчи за вашиот избор да одговара на вашите кади. Спречете прскање вода од штандот за туширање, одржувајте ја вашата бања чиста. Еколошки туш завеса Со Пластични Куки во Облик На Ц прикачете, дигиталното печатење нема да исчезне.

R

Им се допаѓа и на купувачите