.

.

Вафли Туш Завеси ЗА Бања, 210gsm Згусне Ткаенина Вафли Ткаат Бања Завеси Туш, Mordern Крпа Туш Завеса Со Gromment Врвот Дизајн

Вафли Туш Завеси ЗА Бања, 210gsm Згусне Ткаенина Вафли Ткаат Бања Завеси Туш, Mordern Крпа Туш Завеса Со Gromment Врвот Дизајн

DEN 207.52
Износ

ХОТЕЛСКА ЛУКСУЗНА ЗАВЕСА : мека завеса за туширање со вафли со саќе шема предизвикува луксузно чувство, слично на спа, носи луксузен хотелски стил во вашата бања. Модерните и едноставни дизајни сигурно ќе го комплиментираат секој амбиент за бања. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Завесите за туширање Со Ткаенина се изработени со врвна полиестерска ткаенина која обезбедува долготрајна употреба и издржливост. 210 ГСМ (грам на метар квадратен) ткаенината за ткаење вафли е доволно густа, мека и удобна за да ви донесе релаксирачко време за туширање. Отпорен на вода : завесата за туширање од ткаенина отпорна на вафли ја одржува вашата бања чиста и сува. ЗАБЕЛЕШКА : не вкупно водоотпорен, за употреба со внатрешен туш завеса лагер (не се вклучени). ЛЕСНА НЕГА : оваа мека и пвц-Бесплатна хотелска завеса за туширање може да се пере во машина. Само измијте ја во ладна вода. Не избелувајте. Користете благ детергент. Падне сува ниска. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : ткаенина туш завеса мерки што одговара на стандардна големина туш и када области. Идеален е за дом, стан, хотел, кампер, студентски дом, атлетски клуб, теретана итн Вафли Туш Завеси За Бања, 210gsm Згусне Ткаенина Вафли Ткаат Бања Завеси Туш, Mordern Ткаенина Туш Завеса Со Gromment Врвот Дизајн (Бела, 72" x 72").

R

Им се допаѓа и на купувачите