.

.

Велигден зајак туш завеси смешни Дома Декор велигден јајце туш завеса Со Прстени 180*150

Велигден зајак туш завеси смешни Дома Декор велигден јајце туш завеса Со Прстени 180*150

DEN 1.67
Износ

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом.Украсете ја вашата бања и создадете нов начин на живот!. туш завеси ткаенина : Целосна полиестерска крпа. Големина туш завеса : . С-90*180см. М-150*180см. Л-180*180см. Пакет : . 1 * туш завеса со 12 куки. ● Погоден за широк спектар на бањи и доаѓа со пластични куки за завеси за туширање. ●Цврстата и издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина спречува прскање на водата од тушот. € Иновативен дизајн. Без разлика дали сакате да го декорирате вашиот дом или да го користите како подарок за одмор, тоа е совршен избор. ●НОВ ДИЗАЈН● : велигденска шема за печатење туш завеса е забавно и уникатно. Усвојуваме напредна технологија за печатење, што ја прави шемата јасна и извонредна и не е лесно да падне и да избледи. Додава виталност во вашата бања, многу погодна за разни украси за бања. ●Мултифункционален● : велигденската завеса за туширање е изработена од ткаенина од микрофибер што дише отпорна на вода, мазна за долготрајна употреба. Својствата за брзо сушење се наменети за максимална удобност и обезбедуваат приватност за да ви овозможат лесно да уживате во бањата. ●СОДРЖИНА на ПАКЕТОТ● : Велигденска Завеса За Туширање во пакет, достапни Се повеќе големини .Нашиот 12 издржлив дизајн на дупки за копчиња ја прави завесата лесна за инсталирање и закачување. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ● : оваа завеса за туширање се комбинира со модерни и рустикални стилови, погодна за сите украси за бања по ваш избор : семејство, стан, хотел, кампување, студентски дом и така натаму. ●ЛЕСНА НЕГА : машина што се пере во ладна вода и не избелувајте. Нежен циклус, сува сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Топли совети : . 1. Ве молиме, дозволете мали разлики во бојата поради разликите во светлината и мониторите. 2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 2-3 см. . Велигден Декорација Туш Завеса, Бања Декорација, Велигден Декорација, Ноќта На Вештерките Подарок. Лесен За Употреба : 12 Бесплатни Куки И Армирани Решетки Со Горниот Заглавие За Лесно Инсталирање. Мулти Големини : Одговара Стандардна Големина Када И Мала Бања Туш Кабина.

R

Им се допаѓа и на купувачите