.

.

Рурален Пејзаж Крик Камен Лотос Сино Небо Бело Ccloud Туш Завеси Ткаенина Водоотпорен Полиестер Бања Завеса Со Куки

Рурален Пејзаж Крик Камен Лотос Сино Небо Бело Ccloud Туш Завеси Ткаенина Водоотпорен Полиестер Бања Завеса Со Куки

DEN 3.00
Износ

Материјал : 100% полиестер. ● Големина : 90х180,150х180,180х180, 180х200,. ● Содржина на пакетот : 1 x завеса за туширање, неколку пластични куки. Карактеристики на нашата завеса за туширање : . 1. Врвен Квалитет - нашата завеса за туширање е изработена од 100% полиестер со уникатни дезени, еколошки е, издржлив и лесен. 2. Отпорен на вода - оваа завеса за туширање од водоотпорна ткаенина може ефикасно да спречи влага и вода од бањата, да ја одржува вашата бања сува и чиста. 3. Стилски Дизајн Декор-Многу видови НА HD печатење и избор на големина, совршена декорација за вас бања и направете ја вашата бања мода и уникатна. 4. Лесно За Нега - машина за перење во ладна вода, нежен циклус, сушење. Кул пегла пред инсталацијата ќе биде поубава. 5. Повеќекратна употреба-Користете дома, стан, кондоминиум, хотел, кампер, Р.в., соба за студентски дом, училишен туш, атлетски клуб, теретана и секаде на друго место што ви треба, а исто така совршен подарок за вашите семејства и пријатели. ЛЕСНА НЕГА : машина за перење за лесна домашна нега, одржувајте ја завесата за туширање свежа и чиста. ПВЦ БЕСПЛАТНО : висококвалитетна ткаенина без винил и саладин. мирис, најдобра замена на пвц или ПЕВА за декорација на бања. БРЗО СУШЕЊЕ : ткаенината е да дозволи водената мушка да остане на површината, брзо да се исуши.

R

Им се допаѓа и на купувачите