.

.

Бонбони Трска Божиќ Шема Црвени И Бели Ленти Симпатична Туш Завеса

Бонбони Трска Божиќ Шема Црвени И Бели Ленти Симпатична Туш Завеса

DEN 1.00
Износ

Материјал : Полиестерска Ткаенина. Машинско перење.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки. Материјал : Полиестерска Ткаенина. Машинско перење. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки.

R

Им се допаѓа и на купувачите