.

.

Смешни Желка Морски Коњ Ајкула Делфин Риба Завеси Туш Завеси Облоги Бања Украси, #2, 150x

Смешни Желка Морски Коњ Ајкула Делфин Риба Завеси Туш Завеси Облоги Бања Украси, 2, 150x

DEN 2.00
Износ

Многу погоден за вас!!!!. Завесата за туширање е погодна за бањи со различни стилови на декорација. Материјал : Полиестер. Димензии на производот : 150х180см. Тип На Соба : Бања. Процес : Дигитално печатење. Стил : морски животни. Известување : . 1. Поради разликата помеѓу светлината и екранот, дозволете мала разлика во бојата. 2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 2-3см. Пакет : . 1 Х туш завеса. 12 Х Куки Соодветна Големина-стандардната големина одговара на сите кади и тезги за туширање. Изработена од полиестерска ткаенина, завесата за туширање со цветен дезен е мазна, нераскинлива и многу издржлива. Водоотпорен и Брзо Сушење-со водоотпорен третман за одлична отпорност на вода, водоотпорните завеси за туширање спречуваат прскање и обезбедуваат удобно опкружување во бањата. Функцијата за брзо сушење, исто така, ја олеснува грижата за вашата завеса за туширање. 3д - Печатено-еднострано печатење, задебелено графичко печатење со најсовремена технологија за дигитално печатење Живописни бои, јасни слики, без избледување, без бои за да му наштетат на здравјето на вашето семејство. Бесплатни 12 Куки И Лесни За Инсталирање - 12 пластични дупки и 12 пластични куки (бесплатно), само треба да ги скршите куките и да ги прицврстите дупките на обрачот. Туш завеси, куки и облоги се лесни за инсталирање. Не само за бањи, туку и за ткаенини за завеси, завеси за разделување на простории, завеси за студентски домови. Машина Перат-Кога тоа треба чистење, само фрли туш завеса во собата во машина за перење, машина перат во ладна вода, парична казна циклус. Потоа исушете на средна топлина или оставете ја да се исуши природно. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, ве молиме контактирајте не навреме.

R

Им се допаѓа и на купувачите