.

.

Апстрактен Мермер Туш Завеса Средно Сина И Златна Шема Дизајн За Модерна Уметничка Бања Водоотпорен Полиестер Издржлива Ткаенина Туш Завеси Со Куки

Апстрактен Мермер Туш Завеса Средно Сина И Златна Шема Дизајн За Модерна Уметничка Бања Водоотпорен Полиестер Издржлива Ткаенина

DEN 2.33
Износ

Животот започнува со промени.    Можеби не знаете дека и вашата бања може да биде толку извонредна. .  Нашата Завеса за Туширање е совршен избор за вас. .  Карактеристики : .  1.   Материјал : полиестерска ткаенина за брзо сушење, подобра од пластични завеси за туширање.    Доаѓа со куки од 12 ПАРЧИЊА, лесни за инсталирање и отстранување. .  2.   Печатење : ХД технологија за дигитално печатење, Светла боја без избледување. .  3.   Употреба : може да се користи и како таписерија, завеси за прозорци, чаршафи, ќебе за плажа, позадини, позадина итн. .  4.   Големина : 72 "широк х 72" висок инч .  Совети за перење : .  Ве молиме измијте ја во ладна вода со рака или машина. .  Не избелувајте и не сушете. .  Пакет : .  1 х туш завеса, 12 х пластични куки.    (прачка не е вклучена .) . ① Топли Совети : .  Завесата за туширање е преклопена, така што наборите се неизбежни.    Може да се закачи на сув воздух после миење или да се пегла на ниска температура. .  Бидејќи резолуцијата на различни компјутерски монитори е различна, прикажаната слика и вистинската работа може да имаат мала разлика во бојата. .  Ве молиме љубезно прифатете мала разлика во големината поради рачно мерење. .  Нашата Завеса За Туширање ќе биде добар подарок за бања за вашето семејство и пријатели. . . ●Големина и Материјал● : големина за да одговара на стандардни кади и тушеви. Изработен е од полиестерска ткаенина која е водоотпорна, брзо сушење и лесна. Одликувајќи се со живописни бои, јасни линии и деликатно обложување, совршени за создавање удобно капење. ●Инсталирајте И Расклопете Брзо : на врвот има метални шипки, а завесата за туширање може брзо да се закачи на столбот со помош на прстени за завеси. Кога сакате да ја исчистите или замените завесата за туширање, може лесно да се отстрани. ●Лесно За Нега : Не грижете се како да се грижите за тоа. Само отстранете ги прстените за завеси и ставете ги во машината за перење. Ве молиме не користете белило. Ако има брчки, ве молиме пеглајте го нежно на пониска температура. ●Едноставен И Стилски Q : оваа завеса за туширање е погодна за модерна декорација на бања. Облечете ја омилената завеса за туширање и уживајте во времето за капење!. ●Повеќенаменска Завеса● : Бања, хотел, завеса на вратата, завеса за прозорци во бањата, завеса за преграда во просторијата, завеса за студентски дом, завеса за гардероба, завеса за автомобил за патување, позадина за забави итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите