.

.

Туш Завеса Растителна Цветна Шема Полиестер Квалитетни Меки Тушеви Завеса Лесна Супер Мека Лесна Нега За Бања Со Куки

Туш Завеса Растителна Цветна Шема Полиестер Квалитетни Меки Тушеви Завеса Лесна Супер Мека Лесна Нега За Бања Со Куки

DEN 479.84
Износ

ФУНОА е бренд за домашен декор со уметнички принт со завеси за туширање. Ние продаваме уникатни дизајни на низа различни производи на клиенти. Изберете ја омилената домашна декорација и стоки за живот за вашето секојдневие. ФУНОА го олеснува усогласувањето со вашиот вкус. Нашите тимови го поминуваат секој ден барајќи ги најдобрите уметници, трендови и инспирација да ги споделат со вас, како рустикален, фарма, бохо, колиба, модерен и многу повеќе. Ние правиме повеќе од создавање домашен декор, создаваме спомени што ќе траат цел живот! Создавање удобна средина за капење. Направено со издржлива полиестерска ткаенина што може да се пере за долготрајна употреба и стил. ●Едноставен И Стилски Q : оваа завеса за туширање е погодна за модерна декорација на бања. Облечете ја омилената завеса за туширање и уживајте во времето за капење. ●Повеќенаменска Завеса ● Бања, хотел, завеса на вратата, завеса за прозорци во бањата, завеса за преграда во просторијата, завеса за студентски дом, завеса за гардероба, завеса за автомобил за патување, позадина за забави итн. ●СОВРШЕН ПОДАРОК●завесите за туширање во Бањата може да се дадат како подарок за себе и за вашето семејство.

R

Им се допаѓа и на купувачите