.

.

Денот На вљубените Туш Завеса Во собата Со Килими, Денот На Вљубените Декор За Бања, Дигитални Печатење Бања Четири Парчиња Во Собата,Водоотпорен Туш Завеса Анти-ли

Денот На вљубените Туш Завеса Во собата Со Килими, Денот На Вљубените Декор За Бања, Дигитални Печатење Бања Четири Парчиња

DEN 479.84
Износ

Име на производот : Денот На Вљубените Декоративни Туш Завеса Бања Четири Парчиња Во собата. Материјал : водоотпорен полиестер, пластика, памук. Нето тежина на производот : 0,65 кг. Производ бруто тежина : 0,7 кг. Големина на производот : големина на завеса за туширање : 72 *72 инчи; квадратна подлога : 29,52 *17,71 инчи; Подлога Во Форма На Буквата У : 17,71*14,96 инчи; тоалетна подлога : 17,71* 13,77 инчи. Список за пакување : 1pc* завеса за туширање; 1pc* квадратна подлога; 1pc*U перница; 1pc* тоалетна подлога; 12 парчиња* кука за завеси за туширање. Опис : . Комбинација На водоотпорна завеса за туширање и подлога за бања што не се лизга. Овој сет за завеси за Туширање За денот На Вљубените е идеална декорација за вашата бања, дајте му на вашата бања нов изглед и полн со празнична атмосфера. Премиум Материјал-завесата за туширање е изработена од полиестер кој е водоотпорен, брзо сушење и издржлив. Душеците за бања се направени од фланелен, перат, меки и удобни, не се лизгаат, силна апсорпција на вода. 3д Технологија За Печатење-Напредна технологија за печатење, направете ја тематската шема На Валентин појасна, без избледување, дајте и нов изглед на вашата бања. Уникатен Дизајн - нашата завеса за туширање На Вљубените има повеќе избори за шаблони, класични елементи, сигурно ќе донесе радост на претстојниот фестивал} Водоотпорен, добра апсорпција на вода - завесата за туширање е изработена од полиестерска ткаенина, водоотпорна, брзо сушење, издржлива, лесна и мазна специјалниот материјал има водоотпорна функција, подлогата за бања има добра апсорпција на вода и може ефикасно да ја апсорбира канализацијата донесена од тушот и да ја одржува бањата сува И Исчистете По Туширањето. ●Лесен за инсталирање-завесата за туширање е погодна за секој туш и када со стандардна големина, како и за прави или закривени прачки за туширање. Ние ќе ви обезбедиме 12 пластични куки бесплатно. Направете го вашето поставување полесно и побрзо. ●Лесно за чистење, може да се пере во машина-се додека бањата е добро проветрена и завесата за туширање има добар отпорен на прашина и водоотпорен ефект, завесата за туширање може да се исчисти со лесно бришење. Завесата за туширање може да се измие и во машина, само ставете ја валканата завеса за туширање во машината за перење за да ја измиете и да добиете нова завеса за туширање. ●Висококвалитетен q : оваа водоотпорна завеса за туширање е изработена од густ полиестерски материјал, има добар ефект на затемнување, погодна е за модерна декорација на бањата, поставете ја омилената завеса за туширање, ужива во времето за капење. 72х72 инчи одговара на повеќето кади со стандардна големина. Облогите за завеси за туширање се совршени за кампери, семејства, станови, училишни тушеви, хотели, студентски домови и многу повеќе. ●Совршена декорација на бања● : завесата за туширање има јасни линии и прекрасни бои, што ќе направи вашата бања да изгледа нова. Убавите бои и дезени ќе ве направат опуштени и удобни под туш. Оваа прекрасна завеса за туширање можете да ја подарите и на вашето семејство и пријатели.

R

Им се допаѓа и на купувачите