.

.

Паркер Езерцето Таупе Полиестер Платно Туш Завеса

Паркер Езерцето Таупе Полиестер Платно Туш Завеса

DEN 3.33
Износ

Оваа завеса за туширање ги мери стандардните 72 инчи на 72 инчи, така што совршено ќе се вклопи во повеќето тушеви. Инсталирањето е лесно со помош на дупките за копчиња одозгора за да се лизнете во куките и поставата за завеси за туширање (не се вклучени). Изработени од текстура 100% полиестер оваа завеса се спротивставува на брчките и е лесна нега и може да се пере во машина. Завеса За туширање : 100% Полиестерско Платно со печатење. 1 Туш Завеса (72"WX72"L). Сите Туш Завеси се испечатени на вештачко платно полиестерска ткаенина со димензионална текстура. Додадете мода и боја во секоја бања брзо и лесно. Засилени дупки за копчиња на врвот за лесно закачување. Лагер и прстени не се вклучени. Овој неутрален светло тен и белиот лист дизајн носи природа и спокојство во секоја бања. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ЛАДНО. НЕЖЕН ЦИКЛУС. НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ. ПАДНЕ СУВА НИСКА. ИЗМИЈТЕ СО СЛИЧНИ БОИ. НЕ ПЕГЛАЈТЕ. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

R

Им се допаѓа и на купувачите