.

.

Туш Завеса Туш Завеса Со Куки Водоотпорен Бања Додатоци

Туш Завеса Туш Завеса Со Куки Водоотпорен Бања Додатоци

DEN 2.00
Износ

● [ВОДООТПОРНА и ЛЕСНА НЕГА] - 100% водоотпорна. Специјалниот дизајн ќе помогне водата да се тркала од површината и брзо да се исуши, што помага да се одржи вашата бања сува. Можете лесно да ги избришете со сапун и вода за лесно чистење. ● [Издржлива и Зајакната Клучалка] - засилена горна клучалка со 12 куки за да помогне во спречување на искинувања и солзи. Издржлив и може да се користи многу години. Металните шипки лесно може да се закачат на различни видови куки за завеси за туширање. ● [Совршено Вклопување] - повеќе големини достапни за лесно вклопување на када и туш со стандардна големина. Се вклопува директно/закривени туш прачки. Може да се користи со ткаенина туш завеса или како внатрешна обвивка. Не грижете се повеќе за спарување со вашата омилена завеса за туширање ткаенина. Ако имате омилена завеса за туширање од ткаенина, оваа постава треба да биде вашиот најдобар избор. [Повеќе Опции] : имаме облоги за завеси за туширање во различни тежини и бои за да ги задоволиме потребите на многу домови. Забелешка : ако барате тенка, лесна пластична облога, ќе ви се допадне. Но, ако барате тешка постава/завеса, веројатно не ви се допаѓа. Туш Завеса Туш Завеса Со Куки Водоотпорен Бања Додатоци. Еко-пријателска водоотпорна полиестерска ткаенина, водата се лизга и брзо се суши. Отпечатоците со висока дефиниција и светлите бои ја прават вашата бања потрајна и хармонична. 12 бесплатни куки и армирани врвни шипки за лесна инсталација. Повеќе Големини : Одговара на кади со стандардна големина и мали тушеви во бањата.

R

Им се допаѓа и на купувачите