.

.

Ориентални Цреша Гранка Цвеќиња И Лисја Елемент За Дизајн Бања Декор Бања Туш Завеса

Ориентални Цреша Гранка Цвеќиња И Лисја Елемент За Дизајн Бања Декор Бања Туш Завеса

DEN 2.33
Износ

Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите