.

.

Ноќта На Вештерките Хорор Туш Завеса Печатење Екран Бања Водоотпорен Куки Полиестер Бања Завеси Дома Декор Перат Екран

Ноќта На Вештерките Хорор Туш Завеса Печатење Екран Бања Водоотпорен Куки Полиестер Бања Завеси Дома Декор Перат Екран

DEN 207.84
Износ

● Опис На Материјалот ● Полиестер. ● Структура на додатоци 7-12 пластични куки во Форма На Ц+дупки од нерѓосувачки челик+полиестерска ткаенина за завеси за туширање. ● Перформанси на производот ● Водоотпорно прскање : Изолирајте ја кадата или просторот за туширање за да спречите прскање;. Нетранспарентно : Непроѕирно ја штити приватноста, а дебелината што може да се почувствува е невидлива за приватноста. Исклучителен дизајн : Полиестерска ткаенина со висок изглед и отпорност на абење, ефикасно омекнување на атмосферата и разубавување на просторот. Нетранспарентно : Непроѕирно ја штити приватноста, а дебелината што може да се почувствува е невидлива за приватноста. Отпорност на висока температура : бањата со топла вода не се деформира на високи температури и има добро чувство. Применливо сценарио. Може да се користи во кади, тушеви, завеси, прегради и други сценарија. Инструкции За Перење. Рачно перење или машинско перење, не впивајте долго време, не избелувајте, а температурата на растворот за перење не треба да надминува 45 ° C. Изработен Од висококвалитетна водоотпорна полиестерска ткаенина, има добра дише и е мек и удобен за носење. Големината Е W150x H378cm.

R

Им се допаѓа и на купувачите