.

.

Апстракт На Акварел Светло Розова И Сина Вилински Коњчиња Вилинско Коњче Полиестер Туш Завеса

Апстракт На Акварел Светло Розова И Сина Вилински Коњчиња Вилинско Коњче Полиестер Туш Завеса

DEN 2.33
Износ

Материјал : Полиестерска Ткаенина. Машинско перење. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки. Материјал : Полиестерска Ткаенина. Машинско перење. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки.

R

Им се допаѓа и на купувачите