.

.

&М Цврст Зелен Туш Завеса Лагер 70х72

&М Цврст Зелен Туш Завеса Лагер 70х72

DEN 3.33
Износ

Нашите облоги за завеси за туширање се направени од ПВЦ отпорен на дамки. Тие се отпорни на мувла и мувла. Овие облоги се достапни во повеќе бои за да се приспособат на секој декор за бања. Понудени во 8 бои : бордо, Морнарица, бела, јасна, сина, зелена, коска и сива лагер за завеси за Туширање измерете 70х72" со засилени дупки за копчиња, лесно одговара на секоја стандардна големина на туш/када и работи со прави или закривени прачки за туширање. Завесата за туширање е изработена со 100% Полиестер кој е отпорен на брчки и може да се пере во машина, совршен за секојдневна употреба. Делукс туш лагер се третира со анти-мувла агент кој се спротивставува на бактерии, бактерии, за чистење едноставно избришете со влажна крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите