.

.

3д Дигитално Печатење Тропска Птица Декор Розова Фламинго Птици Танцување од Страна На Морето Полиестер Ткаенина Бања Завеса, Бања Туш Завеса

3д Дигитално Печатење Тропска Птица Декор Розова Фламинго Птици Танцување од Страна На Морето Полиестер Ткаенина Бања Завеса,

DEN 0.67
Износ

Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи. Полиестерска Ткаенина. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки. Слики втиснати со употреба на техника за сублимација на топлинска боја за трајни ефекти. Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи. Полиестерска Ткаенина. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. Мека И Удобно Предавање Чувство Еколошки. Слики втиснати со употреба на техника за сублимација на топлинска боја за трајни ефекти.

R

Им се допаѓа и на купувачите