.

.

Божиќ Туш Завеса, Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Засилен Врвот Полите Бања Декор

Божиќ Туш Завеса, Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Засилен Врвот Полите Бања Декор

DEN 203.68
Износ

Материјал : 100% Висококвалитетен Водоотпорен Полиестер. Големина На Завеса за туширање : 150*180см / 180*180см. Големина на Подлога за бања : 45 * 75см. Големина на тоалетна Подлога : 35 * 44см. Големина На Подлога Во Форма На Буквата У : 41 * 50см. ●100% Полиестер : Совети Ибидејќи преклопувањето има одредена бразда, подобро е прво да го испеглате.Ќе биде поубаво.②поради разликата помеѓу поставките на прелистувачот и резолуцијата на мобилниот телефон, и тој е составен од различни различни нијанси бои, вистинската боја може да биде малку поинаква. ● КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од 100% издржлив, ткаен полиестер; Лесна Нега - машинско перење ладно со слични бои; суво ниско паѓање; Топло пеглање;се препорачува Употреба на лагер, ќе биде подобро водоотпорно. ●ВРВЕН КВАЛИТЕТ : тесното ткаење на ткаенината и супериорниот квалитет на полиестерските предива ја обезбедуваат оваа завеса со цврста, мазна текстура, која промовира формирање на водена мушка и е направена да издржи влажни средини за бања богати со влага; оваа полиестерска сива завеса за туширање со геометриска шема на оги додава живописен и јасен тест осветлете ја вашата бања нагоре. Завесата за туширање од ткаенина обезбедува совршена приватност и декоративна привлечност. Украсување на вашата бања, изненадете го вашиот живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите