.

.

Мохом Риболов Позадина Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенина Туш Големина Завеса

Мохом Риболов Позадина Туш Завеса Водоотпорен Полиестер Ткаенина Туш Големина Завеса

DEN 2.00
Износ

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина . Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи. Водоотпорен и Мувла, Мувла и Отпорен на Сапун.Еколошки.Машина за перење. Декоративни туш завеси преуредување на вашата бања.Совршен подарок. Влезете во нов свет со тоа што ќе ги имате нашите завеси за туширање . 100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина . Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72 Инчи. Водоотпорен и Мувла, Мувла и Отпорен на Сапун.Еколошки.Машина за перење. Декоративни туш завеси преуредување на вашата бања.Совршен подарок. Влезете во нов свет со тоа што ќе ги имате нашите завеси за туширање.

R

Им се допаѓа и на купувачите