.

.

Пловење Наутички Едрилица Сина Канцеларија Поморско Морско Море Љубов Бања Декор Бања Туш Завеса

Пловење Наутички Едрилица Сина Канцеларија Поморско Морско Море Љубов Бања Декор Бања Туш Завеса

DEN 431.84
Износ

Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите