.

.

Серафина Дома Ванеса Блу Флорал Свиток Пејсли Ткаенина Туш Завеса

Серафина Дома Ванеса Блу Флорал Свиток Пејсли Ткаенина Туш Завеса

DEN 416.00
Износ

Убава сина цветни дојдете ткаенина туш завеса. Совршен додаток на секоја бања. Убави неутрални бои и елегантен изглед. Додадете елегантна атмосфера во вашата бања со оваа цветна завеса за туширање со свиток во челична сина боја. Полиестер . Мерки 70 "- инчен широк х 72 " - инчен долг . 100% Полиестерска Ткаенина; Водоотпорен . Лесна нега : машина за перење; падне сува ниска . Лесно се совпаѓа со различни палати во боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите