.

.

Скицирана Завеса За Туширање Полиестер Со Куки Водоотпорен За Перење

Скицирана Завеса За Туширање Полиестер Со Куки Водоотпорен За Перење

DEN 1.33
Износ

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение. Карактеристики : . Водоотпорен туш завеси за бања. Завесата ЗА туширање SPXUBZ е водоотпорна, така што не мора да се грижите дали ќе се истури вода врз неа и ќе предизвика да се навлажни и скрши, и лесно се чисти, за да можете да ја чувате за повторна употреба. Бања туш завеса поставува големина. 72х 72 инчен туш завеса со 12 бели пластични куки, стандардна големина туш завеса костуми за повеќето бања туш или када, мора прилично декорација во домот. ХД печатење туш завеса. Завесата ЗА туширање SPXUBZ зема технологија за дигитално печатење со висока дефиниција, без избледување, ви носи живописно визуелно искуство, вашата бања секогаш изгледа убаво. Лесно за чистење. Кога ќе се извалка завесата за туширање во бањата, едноставно фрлете ја во машината за перење за да ја исчистите—живописните бои и дезен нема да исчезнат при перењето. Пакетот вклучува : . 1 х Туш Завеса. 12 х Бели Куки. Ќе Уживате Во Времето За Капење со Овие Креативни И Уникатни Завеси За Туширање! ●Големина и Материјал● : големина за да одговара на стандардни кади и тушеви. Изработен е од полиестерска ткаенина која е водоотпорна, брзо сушење и лесна. Одликувајќи се со живописни бои, јасни линии и деликатно обложување, совршени за создавање удобно капење. ●Инсталирајте И Расклопете Брзо : на врвот има метални шипки, а завесата за туширање може брзо да се закачи на столбот со помош на прстени за завеси. Кога сакате да ја исчистите или замените завесата за туширање, може лесно да се отстрани. ●Лесно За Нега : Не грижете се како да се грижите за тоа. Само отстранете ги прстените за завеси и ставете ги во машината за перење. Ве молиме не користете белило. Ако има брчки, ве молиме пеглајте го нежно на пониска температура. ●Едноставен И Стилски Q : оваа завеса за туширање е погодна за модерна декорација на бања. Облечете ја омилената завеса за туширање и уживајте во времето за капење!. ●Повеќенаменска Завеса● : Бања, хотел, завеса на вратата, завеса за прозорци во бањата, завеса за преграда во просторијата, завеса за студентски дом, завеса за гардероба, завеса за автомобил за патување, позадина за забави итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите