.

.

Туш Завеса За Бања Ноќно Небо Туш Завеса Светка Ткаенина Туш Завеси Бохо Фарма Блок Дизајн За Бања Бања Тушеви, Тезги, И Кади Куки, Розова И Бела Боја

Туш Завеса За Бања Ноќно Небо Туш Завеса Светка Ткаенина Туш Завеси Бохо Фарма Блок Дизајн За Бања Бања Тушеви, Тезги, И Кади

DEN 319.84
Износ

"Туш Завеса За Бања Ноќно Небо Туш Завеса Светка Ткаенина Туш Завеси Бохо Фарма Блок Дизајн За Бања Бања Тушеви, Тезги, И Кади 12 Куки, 72 х 72 Инчен Розова И Бела" Висококвалитетно Искуство За Капење : покрај животот, бањата исто така треба да биде украсена. Оваа завеса за туширање со светки од 72х72 инчи е изработена од 100% висококвалитетни полиестерски влакна, пенливи светки, елегантен и врвен изглед, лесен за ажурирање на темата за украсување на бањата и внесете светла и убава Во Вашиот Пејзаж во бањата. Не Блиску До Телото, Бањајте Се Поудобно : Луѓето секогаш се загрижени Дека завесата за туширање ќе трепери кога се бањате, а оваа завеса за туширање нема лесно да лебди, правејќи да се чувствувате удобно и олеснето за време на процесот на капење. Кога завесата за туширање ќе наиде на вода, само мала количина вода ќе навлезе, а поголемиот дел од водата ќе формира капки вода на површината и брзо ќе се одбие. Лесен За Инсталирање : Секоја завеса за туширање содржи 12 висококвалитетни куки, така што завесата не се заглавува при влечење. Инсталацијата е едноставна и удобна, а девојките лесно можат да ја завршат. Пространата големина е погодна за повеќето кади. Се користи во Секоја Сцена Што Сакате Да Ја Додадете Забава : оваа разноврсна модерна завеса за туширање ви овозможува да ја користите дома, стан, хотел, камперван, Р.в., студентски дом, училишен туш, спортски клуб, теретана и сите други места што ви се потребни за да додадете забава, бидејќи тие се стилски. Упатства за нега : Поради деликатноста на материјалот за завеси за туширање, предлагаме да го измиете рачно или хемиско чистење и да го закачите да се исуши, за да ја одржите неговата издржливост.

R

Им се допаѓа и на купувачите