.

.

Бујна Декор Миа Лента Туш Завеса, 72х72, Чоколадо Таупе, Еден

Бујна Декор Миа Лента Туш Завеса, 72х72, Чоколадо Таупе, Еден

DEN 2.33
Износ

Оваа елегантна завеса за туширање ја претвора обичната бања во навистина посебно место. Фабрикувана со Вештачка Свила, површината оживува со парчиња ткаенини од зелена и кафеава и слонова коска кои се надополнети со плисиран дизајн кој ја извршува ширината на завесата. Навистина класика!. . Мери 72 х 72 инчи и изработен од 100% полиестер со изглед на свилена завеса за туширање. Дупките на копчињата на врвот овозможуваат лесна инсталација со кој било прстен или кука. Лесен за нега и безбеден за миење во машина ладно во мрежеста кеса за перење, нежен циклус и суво ниско. Вештачка Свила. Мека, ткаенина туш завеса со задебелен, неутрален дизајн на бои за подобрување на вашата бања. Бујна декор миа туш завеса карактеристики боја блок и лента дизајн на кафеава, тен и зелена боја за вашиот традиционален или минималистички стил бања додаток декор. Мери 72 х 72 инчи и изработен од 100% полиестер со изглед на свилена завеса за туширање. Дупките на копчињата на врвот овозможуваат лесна инсталација со кој било прстен или кука. Лесен за нега и безбеден за миење во машина ладно во мрежеста кеса за перење, нежен циклус и суво ниско.

R

Им се допаѓа и на купувачите