.

.

Полиестер Туш Завеса, 72 72 Водоотпорен Ткаенина Туш Завеси За Бања, Сина

Полиестер Туш Завеса, 72 72 Водоотпорен Ткаенина Туш Завеси За Бања, Сина

DEN 321.92
Износ

Добијте изглед на романтична сцена без опасности користејќи ГО Овој Нов Комплет СВЕЌИ ЗА Чај Од 24 ПАРЧИЊА. Тоа го прави убав прилог на секој дом. Ќе го добиете класичниот, утешен изглед на меки блескави свеќи без никакви капки, чад, пламен или безбедносни опасности. Овој сет НА ЛЕД свеќи ќе ви овозможи да создадете идеален амбиент за вашиот дом, свадба, вечери и многу повеќе. Користете ги за да додадете допир на осветлување на секој простор. Овој сет НА ЛЕД лесни свеќи дава мек сјај и трепери исто како и вистинските. Сега можете да го поставите расположението без да бидете загрижени дека ќе заборавите да ги издувате. Овој комплет доаѓа во пакување од 24, што ви дава многу да поставите на маса, биро, фенер и многу повеќе. Можете исто така да ги користите во бањата за да создадете мирен и релаксирачки простор. Големи, цветаат цвеќиња ја красат оваа цветна туш завеса. Мека, 100% завеса за туширање од полиестерска ткаенина со неверојатен и уникатен дизајн за подобрување на просторот во бањата. Бујна Декор Леа бања туш завеса е идеален за вашиот модерен или традиционален стил декор. Мери 72 х 72 инчи. Лесен за нега и безбеден за миење во машина ладно во мрежеста кеса за перење, нежен циклус и суво ниско.

R

Им се допаѓа и на купувачите