.

.

Дамаск Туш Завеса Бања Завеса Водоотпорна ткаенина Полиестерски Завеси

Дамаск Туш Завеса Бања Завеса Водоотпорна ткаенина Полиестерски Завеси

DEN 0.33
Износ

Полиестерска Ткаенина.Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. опремени со куки за завеси Во Форма На Ц.Живописна боја за осветлување на вашата бања и спречување на прскање вода од штандот за туширање. Полиестерска Ткаенина. Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи, 66х72 Инчи. Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење. опремени со куки за завеси Во Форма На Ц. Живописна боја за осветлување на вашата бања и спречување на прскање вода од штандот за туширање.

R

Им се допаѓа и на купувачите