.

.

Насловна Тешка Категорија Мерач Мудрец Солидна Пева Туш Лагер, 72 72

Насловна Тешка Категорија Мерач Мудрец Солидна Пева Туш Лагер, 72 72

DEN 2.33
Износ

Заштитете ја завесата за туширање и одржувајте ги подовите во бањата суви со Домот НА VCNY Во Тешка Категорија 6 Мерач Пева Туш И Куки. Оваа облога за туширање е изработена од 100% пева материјал, кој е водоотпорен, без хлорид и без мирис. Издржлив и изграден да трае, оваа тешка категорија има засилени метални шипки на врвот и пондерирани магнети на дното за да ја задржи вашата постава на место. Достапен во јасни или разновидни цврсти бои, оваа постава за туширање може да се користи самостојно или во комбинација со вашата омилена завеса за туширање од ткаенина. Поставата за завеси за туширање мери 72 х 72 инчи за широка целосна покриеност. Можете да ја одржите оваа лесна за чистење облога за туширање да изгледа како нова со тоа што ќе ја избришете со влажна крпа по потреба. Туш завеса куки не се вклучени. Водоотпорен пева туш лагер. Тешка категорија 6 мерач. Без хлорид и без мирис. Отпорен на нацрт со магнети на дното. Мерки . Достапно во јасни и разновидни бои. Направено од 100% ПЕВА. Лесно за чистење : избришете го со влажна крпа. Може да се користи сам или во комбинација со ткаенина туш завеса.

R

Им се допаѓа и на купувачите