.

.

Неасоу Бохо Цветни Туш Завеси За Бања, Шарени Ткаенини Цвет Туш Завеса Во собата Со Куки, Мулти Црвена

Неасоу Бохо Цветни Туш Завеси За Бања, Шарени Ткаенини Цвет Туш Завеса Во собата Со Куки, Мулти Црвена

DEN 2.67
Износ

За Нашиот Бренд : Неодамна нашето име на бренд е ажурирано (старо име на бренд : НИЕ-УМЕТНОСТ)Неасов е собир на умови кои од група луѓе кои инсистираат на интегрирање на уметноста во животот.Таписерија од неасоу, совршено украсете ја вашата соба, модерен и убав подарок за вашите пријатели или роднини.  Се надеваме дека ќе ви дадеме прекрасен живот и ќе додадеме забава. ГОЛЕМИНА : 69"широк х 70"висококарактеристики : + ДИЗАЈНЕРСКИ УМЕТНИЧКИ ДЕЛА : не е обична завеса за туширање што можете да ја најдете насекаде. Уникатен. Вистински. Забавно. ● Врвен Квалитет : Изработена од полиестерска ткаенина од 100 проценти со тежина на дното. Добра отпорност на брчки и задржување на обликот, висока јачина и еластично закрепнување. Тој е издржлив, без брчки и водоотпорен. Еколошки : ние користиме висококвалитетно еколошко мастило за Дигитално Печатење, подобро од пвц, винил или пластични завеси за туширање. Обезбедување на безбедна и здрава животна средина за вас и вашето семејство.ЗАБЕЛЕШКА : 1 Не го избелувајте.2 машинско перење рачно перење или бришење со влажна крпа. 3 поради разликите во екранот на компјутерските монитори, може да има мали варијации на бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.4 ќе има мала разлика во големини на производи поради рачно мерење.СПИСОК НА ПАКЕТИ : 1 * Завеса За Туширање и 12 куки ● Големина : 69"широк х 70" висока. Листа на производи : една завеса За Туширање и 12 куки. ●Уникатен Дизајн : овој дизајн е совршена комбинација на цвеќиња како што се хризантеми, лалиња, рози, орхидеи и така натаму. Тоа ја прави вашата бања полна со живот. ●Врвен Квалитет И Печатење : 100% полиестерска ткаенина туш завеса со тежина на дното. Водоотпорен, отпорност на Брчки, задржување На Обликот, Висока јачина, еластично закрепнување.Живописни бои, Јасна слика, Безопасна и без избледување. ● Задоволство : Контактирајте Не Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ние дефинитивно ќе го решиме за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите