.

.

- ЕМОР Црно-Зелена Завеса За Туширање За Бања, Завеси За Цветни Лисја Во Апстрактен Стил, Врвни Водоотпорни Завеси За Туширање Со Меки Лисја

- ЕМОР Црно-Зелена Завеса За Туширање За Бања, Завеси За Цветни Лисја Во Апстрактен Стил, Врвни Водоотпорни Завеси За Туширање

DEN 3.33
Износ

Шема : Димензии На Цветни Производи : 72 х 72 х 0,01 инчи Тежина На Пакетот : 380 Грама Врвен Стил : Тежина На Предметот со Превртување : 13,4 унци Тема : Цветни Специфични Намени За Производ : Бренд За Завеси За Туширање : Упатства ЗА Нега На Производи Ха-ЕМОР : Мерења На Машинско Перење - 72 инчи долги х 72 инчи широк. Куки не се вклучени. Одговара на сите видови туш/када со стандардна големина. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - дигитално печатена завеса за туширање изработена од издржлива полиестерска ткаенина, која може да го одржува подот во вашата бања чист и . Ова е паметен избор за вашето семејство и пријатели. Водоотпорна И ИЗДРЖЛИВА - полиестерската ткаенина отпорна на Вода ја одржува водата да остане на површината и може да се исчисти со брзо плакнење или бришење по туширање. & ЖИВОПИСНА Слика-слика За Дигитално печатење натопена со најсовремена состојба и дава на вашата бања светол и освежувачки изглед, исто така му носи повеќе забава на вашето дете додека се тушира. ЛЕСНА НЕГА И ИНСТАЛИРАЊЕ-Користете завеса за туширање за бебиња со или без лагер како што сакате. Полиестерската ткаенина што се пере во машина со врвен дизајн на дупки со копчиња го олеснува чистењето и одржувањето.

R

Им се допаѓа и на купувачите