.

.

Хемотон Сет На Водоотпорен Бања Завеса Комплет Полиестер Туш Завеса Тиква Шема Бања Завеса

Хемотон Сет На Водоотпорен Бања Завеса Комплет Полиестер Туш Завеса Тиква Шема Бања Завеса

DEN 1.33
Износ

Опис. Дали сакате свежа завеса за туширање во вашата бања? Ако го сторите тоа, тогаш можете да го погледнете овој производ. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Текстурата е лесна и тенка, лесно се преклопува и складира. И завесата е исто така водоотпорна, вашата бања може брзо да се исуши откако ќе се истуширате. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Полиестер. - Големина : 180, 00Х180, 00Х0, 10см/70, 74Х70, 74Х0, 04ин. - Завесата за туширање е изработена од врвни материјали кои се лесни за инсталирање и употреба. - Завесата за бања е водоотпорна за да ја одржува вашата бања чиста и свежа. - Погоден за туширање и кади во семејства, на отворено, мотели, хотели, студентски домови итн. - Зголемете го чувството на опаѓање; зголемете ја дупката на копчето, долготрајна употреба без ' рѓа и фрактура, подобрете го работниот век, лесен за употреба. - Лесен за нега и чистење, брз за сушење, може да продолжи да се користи брзо; Ако се појават дамки од вода по употреба, избришете со крпа. Завесата за туширање е изработена од врвни материјали кои се лесни за инсталирање и употреба.​. Завесата за бања е водоотпорна за да ја одржува вашата бања чиста и свежа. Погоден за туширање и кади во семејства, на отворено, мотели, хотели, студентски домови итн. Зголемете го чувството на опаѓање; зголемете ја дупката на копчето, долготрајна употреба без ' рѓа и фрактура, подобрете го работниот век, лесен за употреба. Лесен за нега и чистење, брз за сушење, може да продолжи да се користи брзо; Ако се појават дамки од вода по употреба, избришете со крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите