.

.

Авалон Дома Роанок Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих

Авалон Дома Роанок Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих

DEN 3.00
Износ

Роанок е колекција на машински изработени внатрешни/надворешни килими кои прикажуваат едноставни, геометриски обрасци.  Чистите линии, свежите бои и меката рака на конструкцијата со јамка ќе ги направат овие килими добредојден додаток во секоја просторија или двор. Совршен и за внатрешни и за надворешни области. Машина ткаени од 100% полипропилен. Нијанси на сина, слонова коска. Низок издржлив куп јамка. Дамка, мувла и отпорни на бледнее. Подлогата е ткаен полипропилен; се препорачува употреба на тепих. Работи добро во области со голем сообраќај.

R

Им се допаѓа и на купувачите