.

.

Студените индустрии современ модерен апстрактни визуелни кафеави и тен визуелен дизајн, 15, дизајн од урбана богојавление

Студените индустрии современ модерен апстрактни визуелни кафеави и тен визуелен дизајн, 15, дизајн од урбана богојавление

DEN 399.84
Износ

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : кафеава, тен, апстрактна, современа, линија, модерна. Дизајн од Урбана Богојавление.

R

Им се допаѓа и на купувачите