.

.

Основни Кујнски Кеси За Ѓубре, Галон, Кеси

Основни Кујнски Кеси За Ѓубре, Галон, Кеси

DEN 207.52
Износ

Воведување на крајно решение за вашите потреби за управување со кујнски отпад-нашите кујнски кеси за ѓубре од 13 литри! Доживејте ново ниво на практичност и чистота додека се збогувате со неуредни излевања, мириси и проблеми. Овие иновативни кеси за отпадоци се прецизно изработени за да го редефинираат вашето искуство со отстранување ѓубре. Дизајнирани за сместување на стандардни корпи за отпадоци од 13 литри, нашите вреќи со врвки може да се пофалат со дарежлив капацитет кој без напор се справува со вашиот дневен кујнски отпад. Со нивната силна и издржлива градба, можете самоуверено да фрлите сѐ од остатоци од храна до материјали за пакување без страв од протекување или солзи. Висококвалитетниот материјал, исто така, спречува непријатни мириси да навлезат во вашата кујна, одржувајќи свежа и привлечна средина. Затворањето на врвката за влечење е менувач на играта, што го прави врзувањето и запечатувањето на ѓубрето ветре. Кажете збогум на борбата со јазли или слаби врски – нашиот безбеден дизајн на врвки обезбедува цврста заптивка, ефикасно заробувајќи мириси и спречувајќи излевање. Замислено дизајнираната врвка за влечење, исто така, се удвојува како пригодна рачка за носење, што ви овозможува без напор да ги транспортирате дури и најтешките товари до вашата надворешна корпа. Ја разбираме важноста на одржливоста, поради што нашите вреќи за отпадоци доаѓаат во 100% рециклирани кутии од картон. Придружете ни се во намалувањето на пластичниот отпад додека уживате во врвно решение за управување со отпадот. Елегантниот и дискретен дизајн на нашите чанти го надополнува секој кујнски декор, а нивното пакување што лесно се чува гарантира дека нема да заземаат непотребен простор. Без разлика дали сте зафатен родител, кулинарски ентузијаст или едноставно некој што го цени уредниот простор за живеење, нашите кујнски кеси за ѓубре од 13 литри се вашите идеални придружници. Искусете ја радоста за ефикасно отстранување на отпадот, контрола на мирисот и живеење без неред. Направете паметен избор денес и револуционизирајте го начинот на кој се справувате со кујнскиот ѓубре! 10 брои. 13 галон. Практично затворање на врвката. Високи вреќи за ѓубре. Идеален и удобен за секојдневна употреба во домаќинството. Направено од лдпе пластика. Дојдете во картонска кутија што лесно се отвора.

R

Им се допаѓа и на купувачите