.

.

Семејство градење на нашите животи една меморија во исто време. Винил Налепница Налепница Цитат-Средно-Жолта

Семејство градење на нашите животи една меморија во исто време. Винил Налепница Налепница Цитат-Средно-Жолта

DEN 3.00
Износ

Овој винил религиозен цитат е налепница со повеќе линии што гласи : " Семејството ги гради нашите животи по една меморија. "Декал треба со сите фонтови и стилови. Идеален е за вашата трпезарија или кујна. Налепницата лесно се прилепува на повеќето рамни површини и е одлична идеја за подарок за празниците или специјалните прилики. Дали знаевте дека дизајнираме сопствени налепници и ѕидна уметност? Контактирајте го нашиот дизајнерски тим денес. Направено од висококвалитетен винил кој може да се отстрани., Овој ѕиден цитат доаѓа во 1 лесна за нанесување самолеплива налепница., Сите бои на налепници се прикажани во оваа листа., Оваа налепница ќе се придржува до гипс картон третирано дрво рамно метално огледало или стакло. Повикајте конкретни прашања за апликација., Изберете од една од нашите три достапни ширини. Висините ќе се разликуваат. Ви треба различна големина? Контактирајте не! Сите наши графики се прилагодливи според вашите спецификации.

R

Им се допаѓа и на купувачите