.

.

Од Ребека Доблест Женско Вложување Лара Едно Парче

Од Ребека Доблест Женско Вложување Лара Едно Парче

DEN 2.00
Износ

Ова елегантно едноделно треба да биде спакувано во вашата следна авантура! Потфатот На БЦА Едноделен е целиот бес што опфаќа асиметричен асиметричен дизајн на едно рамо со вител проегирни мрежести вметнувања низ телото. Понудени во 4 бои оваа сезона : Црн, Чај, Аква, Корална Асиметрична Мрежа 1-Парче Костим за Капење. Цврста Боја со Проѕирна Вметната Мрежа Со Стил На Ѕиркање. Едно Рамо со Прилагодлив Ремен. Од Ребека Доблест.

R

Им се допаѓа и на купувачите