.

.

Тато Шега Дуксер Математичка Шега Дуксер Училишна Шега Дуксер Смешна Игра На Зборови Кошула Смешен Подарок За Тато

Тато Шега Дуксер Математичка Шега Дуксер Училишна Шега Дуксер Смешна Игра На Зборови Кошула Смешен Подарок За Тато

DEN 399.84
Износ

Графички дуксер со тато шега за сите што некогаш мразеле час по математика : . "Драга Математика, Порасни И Реши Ги Сопствените Проблеми". Идеален за секоја ситуација, унисекс тешка мешавина дуксер на екипажот е чиста удобност. Овие алишта се направени од полиестер и памук. Оваа комбинација им помага на дизајните да изгледаат свежо и убаво. Јаката е ребрести плетена, така што ја задржува својата форма дури и по миењето. На овие џемпери нема чешање на страничните шевови. . : 50% памук, 50% полиестер. : Средно тешка ткаенина (8,0 мл/јд2 (271,25 г/м2)). : Лабаво вклопување. : Зашиена етикета. : Работи точно на големината Тато Шега Дуксер Математика Шега Дуксер Училиште Шега Дуксер Смешни Игра На Зборови Кошула Смешни Подарок За Тато.

R

Им се допаѓа и на купувачите