.

.

Гудхд Сјај Мозаик Самолепливи Плочки Налепници Кујна Бања Дома 10*

Гудхд Сјај Мозаик Самолепливи Плочки Налепници Кујна Бања Дома 10*

DEN 191.84
Износ

Опис : Овие лесни за нанесување задни плочки веднаш ќе и дадат на вашата кујна или бања стилско ажурирање.Секој лист квадрати од плочки во стилот на мозаик што може да се исечат за да одговараат на вашиот простор.Плочките лесно се прилепуваат на чиста ѕидна површина. Лесно за бришење. Флексибилен и отпорен на влажностпокси и пластика. Не се користи околу висока топлина. Внатрешна употреба само.Тип на материјал : 90% Епоксидна, 10% Пластична Препорачана Употреба : кујнски островски ѕидови, задни прскања во бањата, ѕидови во спалната соба со големина 10*10cmpackage Содржина : 10 парчиња Самолепливи Ѕидни Плочки Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни, еколошки,издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако сте збунети со стоката, можете да оставите порака за нас.

R

Им се допаѓа и на купувачите