.

.

Модвеј Смена Канал Тафтувани Перформанси Кадифена Фотелја, Сива

Модвеј Смена Канал Тафтувани Перформанси Кадифена Фотелја, Сива

DEN 4639.84
Износ

Вклучете ги линиите што течат на Тафтуваниот Перформанс На Каналот За Смена Кадифена Фотелја За Акцент На Дневната Соба За суптилна елеганција што го подобрува декорот на дневната соба. Смена карактеристики внатрешни вертикални канал тафтувани детали кои додаваат визуелна длабочина на глам деко акцент стол. Луксузно мек и отпорен на дамки перформанси кадифениот тапацир го покрива овој стол во дневната соба за елегантно парче дома во вашата дневна соба, дневна соба или канцелариски простор за седење. Смената Кадифена Столица безбедно се потпира на четири златни ногарки од нерѓосувачки челик со ножни влошки што не означуваат за заштита на подот. Потребно Е Собрание. Капацитет На Тежина на столот : 441 фунти. Глам Деко Фотелја. Перформанси Кадифе Тапацир. Канал Тафтувани Детали. Ткаенина Отпорна На Дамки. Ногарки Од Нерѓосувачки Челик. Потребно Е Собрание. Капацитет На Тежина на столот : 441 фунти. Вкупни Димензии На Производот : 34"L x 30.5"W x 28.5" H Димензии На Седиштето : 21 "l x 23.5" W x 17.5 "H Димензии На Фотелјата : 30.5" L x 34 "W x 28.5" H.

R

Им се допаѓа и на купувачите