.

.

Ма&Бебе Жени Повик Костим За Играње Широка Широка Нога Лигавче Комбинезони Ромпер Комбинезон Боди

Ма&Бебе Жени Повик Костим За Играње Широка Широка Нога Лигавче Комбинезони Ромпер Комбинезон Боди

DEN 223.68
Износ

Големина(см)tttttt tt. s t Length : t126t Bust : t92t Hip : t102пресврт : t84. Мt Length : t127t Bust : t97t Hip : t107пресврт : t89. Lt Length : t128t Bust : t102t Hip : t112пресврт : t94. XLt Length : t129t Bust : t107t Hip : t117t Waist : t99. Големина (инч)tttttt t t. tt Length : t49. 61 t Bust : t36. 22 t Hip : t40. 16 пресврт : t33. 07 . Мt Length : t50. 00 t Bust : t38. 19 t Hip : t42. 13 пресврт : t35. 04 . Lt Length : t50. 39 t Bust : t40. 16 t Hip : t44. 09 пресврт : t37. 01 . XLt Length : t50. 79 t Bust : t42. 13 t Hip : t46. 06 пресврт : t38. 98 . Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификација : . Материјал : Памук и Лен. Тип : Комбинезони. Стил : Секојдневен. Декорација : Чипка Нагоре. Фит Тип : Лабава. Тип На Шема : Цврста Боја. Должина На Фустани : Должина На Глуждот. Вклучен Пакет : . 1 Х женски секојдневен комбинезон. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестер и памучна постелнина, растеглив и мек, безбеден за кожата, многу удобен за носење. Дизајн : Без Ракави, ремен, едноделен, длабок v-врат, низок грб, разгорена нога, чиста боја, долга должина, елегантна и доволно. Прилики : Погоден за речиси сите видови на повик, плажа носат, студија, шопинг, датира, одење, фотографија и така натаму. Големина Забелешка : С, М, Л, XL. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакетот Вклучува : 1 х женски секојдневен комбинезон. Рачно перење или миење во машина нежно со ладна вода. Висат сува.

R

Им се допаѓа и на купувачите