.

.

Алегро Беж 5' 8 ' Традиционален Правоаголник Површина Килим

Алегро Беж 5' 8 ' Традиционален Правоаголник Површина Килим

DEN 2361.76
Износ

Колекцијата Алегро прикажува традиционални инспирирани дизајни кои се пример за безвременски стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено со Полиестер Во Турција и има Среден Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% Полиестер. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,4". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Таупе. Нијанси на . 5' х 8 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

R

Им се допаѓа и на купувачите