.

.

Воздух Кадрирање Nailer Целосна Rnd Deg Plast

Воздух Кадрирање Nailer Целосна Rnd Deg Plast

DEN 1.33
Износ

Рамката ЗА тркалезна глава F21 PL е идеална алатка за врамување, обвивка и подготвување работни места. Совршена за професионалци, оваа алатка има силно, лесно тело со магнезиум, брзо менување на носот за нокти обложени со пластика, 16 Инчи. индикатор за распоред и многу повеќе. Патентирано копче прилагодлив водич за длабочина ги поставува ноктите на саканите длабочини брзо и погодно. Лесен дизајн на магнезиум за издржливост. 16 индикатор за распоред на списанието помага да се постигне правилно растојание помеѓу столпчињата за неколку секунди. Најдобро во класа моќ-до-тежина дажба (1,050 во/фунти). Препорачана алатка за употреба со нокти отпорни на Урагани.

R

Им се допаѓа и на купувачите