.

.

Панталони За Жени Спортски Секојдневни Панталони Лабава Облека од $ Долгите Панталони Одговараат На Белата С-6ХЛ

Панталони За Жени Спортски Секојдневни Панталони Лабава Облека од $ Долгите Панталони Одговараат На Белата С-6ХЛ

DEN 319.84
Износ

Опис : . Сезона : Цела Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Повод : Повик. Стил : Секојдневен. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 компјутер Женски Панталони. Табела со големини : Големина : М Половината : 73см/28.74 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 104см/40.94" . Големина : Л Половината : 78см/30.71 "Колк : 115см/45.28 " Должина : 105см/41.34" . Големина : XL Половината : 83cm/32.68 "Колк : 120cm/47.24 " Должина : 106cm/41.73" . Големина : XXL Половината : 88cm/34.65" Колк : 125cm/49.21" Должина : 107cm/42.13" . Големина : ХХХЛ Половината : 93см/36.61 "Колк : 130см/51.18 " Должина : 108см/42.52" . Големина : XXXXL Половината : 98cm/38.58 "Колк : 135cm/53.15 " Должина : 109cm/42.91" . Големина : ХХХХХХЛ Половината : 103см/40.55" Колк : 140см/55.12 "Должина : 110см/43.31" € Материјал Q : Женските панталони се направени со Лесен и мек материјал, кои се флексибилни и дишат, удобни за носење. Дури и по повторното носење, ова останува верно на оригиналната форма. €Дизајн} : панталони за жени со мека, дише, издржлива и еластична ткаенина за секојдневна удобност. €Лесно За Совпаѓање : овие панталони лесно се комбинираат со сите блузи од модерни до основни Маици со кошули, елеци, кратки кошули, дуксери, јакни и сите обувки од стилски чизми до вашите омилени чевли со високи потпетици, спортски чевли, секојдневни чевли. Чувајте го вашиот изглед трендовски и опуштен со носење на оваа мода. ●Премиум Ткаенина● : Усвојте висококвалитетна ткаенина, која има карактеристики на мекост, дишење, еластичност и добра смисла за виси.Кога го носите, тој е удобен, дише и го истакнува вашето тело. ● Измијте ја пералната препорачана со ладна вода/не избелувајте/закачувајте или исушете ја линијата/мијте со слични бои,што ќе ја зголеми издржливоста на вашите панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите