.

.

Дефлекто Економат Чаир Мат За Тврд Под, Правоаголен, Црн

Дефлекто Економат Чаир Мат За Тврд Под, Правоаголен, Црн

DEN 374.40
Износ

Правоаголен Претседавач, Тврд Под, 46 " x60", Црно. Трајни перформанси, класичен стил. Наједноставната боја може да даде најсилна изјава која дава траен професионален изглед за канцеларијата, просторијата за пауза или просторијата за копирање. Заштитува тротоарите од рициново абење,истури и густ сообраќај; исто така покриваат. Продадени како 1 Секој. Продадени како 1 Секој. Трајни перформанси, класичен стил. Наједноставната боја може да даде најсилна изјава која дава траен професионален изглед за канцеларијата, просторијата за пауза или просторијата за копирање. Про.

R

Им се допаѓа и на купувачите