.

.

Лолој Втори Исадора Ориентална Овесна Каша Кора Област Килим

Лолој Втори Исадора Ориентална Овесна Каша Кора Област Килим

DEN 2143.84
Износ

Држете ги двете нозе на земја Со Колекцијата Исадора. Моќност на 100% полипропиленски куп Во Египет, Исадора прикажува поле со живописни мотиви инспирирани од антиката, придружено со богато модерна палета на бои за софистициран дизајн што ќе ве избрише од нозете. Моќта Се Наѕираше. Земја На Потекло : Египет. Исчистете ги истурите веднаш со размачкување со чист сунѓер или крпа. Внимателно вакуумирајте без бар за тепање. Силно се препорачува соодветна подлога за тепих.

R

Им се допаѓа и на купувачите